Skip to main content
Hakkımızda

Türkiye’nin her bölgesinde bilinen bir firma Güler Oto Lastik...

Güler Oto Lastik, 1996 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Güler Oto Lastik, kuruluşundan sonra geniş bir müşteri ağına ulaşmış ve 2003 yılında Sabancı Şirketler Grubu bünyesinde bulunan, Lassa-Bridgestone Bayisi olmuştur.

Misyonumuz

Misyonumuz; lastikçilik sektöründe yüksek kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini ileri teknolojik ekipmanlar ile sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; lastikçilik alanında deneyime ve hizmete dayalı kaliteli ürünler sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, saygı ve profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Tarihçe

Güler Oto Lastik, 1996 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Güler Oto Lastik, kuruluşundan sonra geniş bir müşteri ağına ulaşmış ve 2003 yılında Sabancı Şirketler Grubu bünyesinde bulunan, Lassa-Bridgestone Bayisi olmuştur. Lassa-Bridgestone Bayisi olmasından sonra Toptan Satış alanında da gelişmeye başlayan Güler Oto Lastik, elinde bulundurduğu geniş stok hacmi ile lastikçilik sektöründe kısa zamanda diğer lastik satıcılarının ilgi odağı olmuştur.

Bridgestone Bayisi olarak geride bıraktığımız yıllarda müşteri ağımızı genişleterek ve ürün stoğumuzu arttırarak, gerek Perakende Satış sektöründe gerek Toptan Satış sektöründe sayılı firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Firmamıza ait Yol Yardımı Aracı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktayız. Aracımız içinde bulundurduğu ekipmanları sayesinde yolda kalan araçların lastiklerini oldukları yerde değiştirebilme imkanı vermektedir. Ayrıca, Toptan Satışlarda verilen siparişleri kendi araçlarımız ile hızlı bir şekilde firmalara ulaştırmaktayız.

Güler Oto Lastik elinde bulundurmuş olduğu geniş stok hacmi ile Türkiye’nin her bölgesinde bilinen bir firma olmuş ve ihtiyaçların karşılanması noktasında müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Geniş Stok Yelpazesi ve Tüm Lastik Modelleri

Tüm BRIDGESTONE lastik ebatlarinda kesintisiz hizmet Güler Oto Lastik ile sizlere ulaşmaktadır.

Bize Ulaşın
Close Menu

Maslak

Atatürk sanayi sitesi 2.kısım 25. Sok No: 931-932-933 Maslak / Şişli – İstanbul

Tel: 0 212 276 11 45 / 46

Sanko

Esentepe mah. Sanko sanayi sitesi B3 Blok No:121 Sultangazi / İstanbul

Tel 1: 0212 476 66 03 / 04

Küçükköy

Fevzi çakmak mah. Cengiz Topel cad. No: 174 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

Tel 1: 0212 537 67 90
Tel 2: 0212 479 64 20
Tel 3: 0212 649 49 80