Skip to main content

Bridgestone emniyet lastiği, farklı araç türleri ve sürüş koşulları için geniş bir lastik yelpazesi üreten bir lastik üreticisidir. Bunlara yaz lastikleri, kış lastikleri, dört mevsim lastikleri, performans lastikleri ve arazi ve diğer özel uygulamalar için özel lastikler dahildir.

Tüm Bridgestone lastikleri, çeşitli sürüş koşullarında iyi çekiş ve yol tutuşu sunarak yüksek düzeyde güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Şirket, mükemmel performans ve yol tutuşun yanı sıra yüksek düzeyde dayanıklılık ve aşınma direnci sağlayan lastikler tasarlamak için ileri teknolojiler ve malzemeler kullanıyor.

Bridgestone ayrıca güvenliğe güçlü bir bağlılığa sahiptir ve devam eden araştırma ve geliştirme çabalarıyla lastik ürünlerinin güvenliğini artırmak için aktif olarak çalışmaktadır. Şirket, farklı araç türlerinin ve sürüş koşullarının özel ihtiyaçlarını karşılayan lastikler geliştirmek için araç üreticileri ve diğer ortaklarla yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Aracınız için Bridgestone lastikleri satın almayı düşünüyorsanız, özel ihtiyaçlarınıza en uygun lastikleri bulmak Güler Oto Lastik iyi bir tercih olacaktır. Aracınıza ve sürüş alışkanlıklarınıza uygun lastikleri seçmenize yardımcı olabiliriz ve uzun ömürlü performans ve güvenliklerini sağlamak için lastiklerinizin bakımını ve bakımını nasıl yapacağınız konusunda size rehberlik sağlayabiliriz.

Size bu yazıda Bridgestone markasının bazı modellerinden bahsetmek de istiyoruz. Lüks araçlarda kullanılan ve çok tutalan model olan Turanza T005

Bridgestone Turanza T005

Bridgestone Turanza T005, lüks araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı bir lastiktir. Mükemmel sürüş konforu, yol tutuşu ve dört mevsim performansı ile tanınan Turanza lastik serisinin bir parçasıdır.

Bridgestone Turanza T005, çeşitli sürüş koşullarında performans ve konfor dengesi sağlamak üzere tasarlanmış bir dört mevsim lastiğidir. Islak ve kuru yol tutuşunu iyileştirmek için yönlü bir sırt deseni ve asimetrik omuz bloklarının yanı sıra viraj almayı ve dengeyi geliştirmek için düşük profilli bir tasarıma sahiptir. Lastik aynı zamanda ıslak ve kuru yollarda iyi yol tutuşu ve uzun diş ömrü sağlamak için tasarlanmış bir sırt bileşimine sahiptir.

Bridgestone Turanza T005, sedanlar, coupe’ler ve SUV’lar dahil olmak üzere çeşitli araçlara uyacak çeşitli boyutlarda mevcuttur. İyi bir dört mevsim performansı ve konforlu bir sürüş sunan yüksek performanslı bir lastik arayan sürücüler için iyi bir seçimdir. Bridgestone Turanza T005 lastikleri satın almayı düşünüyorsanız, özel ihtiyaçlarınıza en uygun lastikleri bulmak için üreticinin web sitesine veya bilgili bir lastik satıcısına danışmanız iyi bir fikirdir.

Leave a Reply

Close Menu

Maslak

Atatürk sanayi sitesi 2.kısım 25. Sok No: 931-932-933 Maslak / Şişli – İstanbul

Tel: 0 212 276 11 45 / 46

Sanko

Esentepe mah. Sanko sanayi sitesi B3 Blok No:121 Sultangazi / İstanbul

Tel 1: 0212 476 66 03 / 04

Küçükköy

Fevzi çakmak mah. Cengiz Topel cad. No: 174 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

Tel 1: 0212 537 67 90
Tel 2: 0212 479 64 20
Tel 3: 0212 649 49 80