Skip to main content

Bridgestone Lastikleri, binek otomobiller, kamyonlar, otobüsler, motosikletler ve diğer araçlar için geniş bir lastik yelpazesi üreten bir Japon lastik üreticisidir. Şirket 1931’de kuruldu ve küresel lastik pazarında güçlü bir varlıkla dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri haline geldi.

Bridgestone, farklı araç türleri ve sürüş koşulları için bir dizi lastik ürünü sunmaktadır. Bunlara yaz lastikleri, kış lastikleri, dört mevsim lastikleri, performans lastikleri ve arazi ve diğer özel uygulamalar için özel lastikler dahildir. Bridgestone lastikleri, yüksek kalitesi ve performansıyla bilinir ve şirket, lastik ürünlerinin performansını ve güvenliğini iyileştirmek için sürekli olarak yeni teknolojiler ve malzemeler geliştirmek için çalışmaktadır.

Bridgestone, lastik üretmenin yanı sıra kauçuk ve kimyasal ürünler, endüstriyel ürünler ve spor malzemeleri de dahil olmak üzere bir dizi başka ürün de üretmektedir. Şirket, sürdürülebilirlik konusunda güçlü bir taahhüde sahiptir ve çeşitli girişimler yoluyla çevresel etkisini azaltmak için aktif olarak çalışmaktadır.

Bridgestone Oto Lastik Fiyatları

Bridgestone lastiklerinin fiyatı, lastiğin belirli modeline ve boyutuna ve ayrıca satın aldığınız satıcıya veya çevrimiçi mağazaya bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Fiyatlar, bütçe odaklı bir lastik seti için birkaç bin liradan, yüksek performanslı veya özel lastikler için beş bin liraların üzerine kadar değişebilir.

Bridgestone lastiklerinin fiyatını etkileyebilecek, lastiğin boyutu, yapısı, sırt deseni ve kullanım amacı gibi birçok faktör vardır. SUV’ler veya yüksek performanslı otomobiller gibi belirli araç türleri için tasarlanmış lastikler de daha yüksek bir fiyata sahip olabilir.

Bridgestone lastiklerinde en iyi teklifi bulmak için alışveriş yapmak ve farklı satıcılardan ve çevrimiçi mağazalardan fiyatları karşılaştırmak iyi bir fikirdir. Lastiğin fiyatı kadar kalitesi ve performansını da göz önünde bulundurmak önemli olduğundan, en düşük fiyatın her zaman en iyi değer olmayabileceğini unutmayın. Lastiklerin aracınıza doğru şekilde takılmasını sağlamaya yardımcı olabileceğinden, kurulum ve balans hizmetleri sağlayabilecek saygın bir bayiden veya tamirciden lastik satın almayı da düşünebilirsiniz.

Leave a Reply

Close Menu

Maslak

Atatürk sanayi sitesi 2.kısım 25. Sok No: 931-932-933 Maslak / Şişli – İstanbul

Tel: 0 212 276 11 45 / 46

Sanko

Esentepe mah. Sanko sanayi sitesi B3 Blok No:121 Sultangazi / İstanbul

Tel 1: 0212 476 66 03 / 04

Küçükköy

Fevzi çakmak mah. Cengiz Topel cad. No: 174 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

Tel 1: 0212 537 67 90
Tel 2: 0212 479 64 20
Tel 3: 0212 649 49 80